Okullarımız

Eczacıbaşı Spor Salonu

Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi, No: 21, Ayazağa Sarıyer İstanbul
0212 289 96 40

Şişli Terakki Lisesi Spor Salonu

Ebulula Mardin Caddesi, Öztürk Sokak, No:2, Beşiktaş İstanbul
0216 399 1050

Kovan Spor Kültürü Merkezi

Cevizli Mahallesi, Hızır Reis Sokak No 14, Dragos, Maltepe
0216 399 1050

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Spor Salonu

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cad. Sedef Sok. No 5/2 Koşuyolu, Üsküdar
0216 399 1050

Tuğba Özbek Anadolu Lisesi Spor Salonu

Evka2 Mah. 6858 Sk. No: 10 Çiğli/İZMİR
Koordinatör: 0553 573 74 67

İzmir Fen Lisesi Ege Üniversitesi Kampüsü

Erzene Mah.  35040  Bornova/İZMİR
Koordinatör: 0505 401 5736

Gaziemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sevgi Mah. 80. SK. No:30 Gaziemir
Koordinatör: 0533 032 48 00

Sporland Spor Tesisleri

Uluç Mahallesi 24. Cadde 1150 Sokak 07070 Konyaaltı/ANTALYA
0242 228 24 01 – 0507 752 84 43

Bodrum Anadolu Lisesi Spor Salonu
Konacık Mahallesi, İsmet Paşa Cad. Polis Lojmanları Yanı No:36, 48480 Bodrum/Muğla

Bodrum K. S.Süleyman Anadolu Lisesi Spor Salonu
Yokuşbaşı Mahallesi, Eyüp Sarı Sok. No:3, 48400 Bodrum/Muğla

0535 655 7827 – 0506 385 3501

Furtuni ve İshak Pinhas Ortaokulu Spor Salonu
Hürriyet Mah. Erim Sk. No:8 Çorlu Tekirdağ

Merkez Ofis
Esentepe Mah. Öğretim Sk. Kervancı Residance No: 1 Daire: 20

0545 282 59 34

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Çalıştayı Yapıldı

Geleceğe Smaç Projesi kapsamında İstanbul’daki Ayazağa, Etiler, Dragos ve Koşuyolu [...]

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri Bodrum’da Buluştu

Türk sporuna 50 yıldır çok sayıda sporcu ve spor adamı [...]

Reşat Yazıcıoğulları Teknik Koordinatör Olarak Göreve Başladı

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün “Geleceğe Smaç” projesine katılan Antalya ve Bodrum [...]

Eczacıbaşı Yaz Antrenman Programı

DRAGOS – KOŞUYOLU TAKIMLARI Kategori Günler Saat Voleybol Okulu [...]

Takım Seçmeleri ve Gelişim Takımları Kayıtları Devam Ediyor

Web sitemizden form doldurarak takım seçmelerine katılmak isteyen öğrencilerimize yönelik [...]

Eczacıbaşı Küçük Kız Takımı Türkiye 3.sü Oldu

Bursa’da 24 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında Festival Voleybol [...]

Bursa Minik Kız Gelişim Takımımız Türkiye Finallerinde

Bursa alt yapı liglerinde yapılan müsabakaları Bursa 3.sü olarak tamamlayan [...]

2. Ailemle Voleybol Şenliği Programı ve Takım Listeleri

Eczacıbaşı 2. Ailemle Voleybol Şenliği Programı 19 Mayıs Cuma [...]

2. Ailemle Voleybol Şenliği Tamamlandı

19-20-21 Mayısta Era Koleji Spor Salonu’nda İstanbul, Bursa ve İzmir  [...]