2017-2018 Sezonu antrenmanlarımız İstanbul, Antalya, İzmir, Muğla ve Çorlu kampüslerimizde aşağıda belirtilen gün ve saatlerde devam ediyor.

Kampüslerimizde antrenman yapan tüm voleybol okulu öğrencilerimizi 3-4 Şubat tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Ailemle Voleybol Şenliği’ne bekliyoruz.

Kampüslerimizde çalışmalarına devam eden takım sporcularımızı ise 29 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında 3. Gelişim Takımları Turnuvası’nda buluşturuyoruz.

Tüm velilerimizden, şenlik ve turnuva kayıtlarını gecikmeden tamamlamalarını rica ediyoruz.

Gelişim Takımları ve Sorumlu Antrenörleri

Koşuyolu Kampüsü

Yıldız B Ramazan Serçe
Yıldız C Uğur Devrim
Küçük B Uğur Devrim
Küçük C Mecit Küçükosman
Midi B Ramazan Serçe
Midi C Gamze Günaydın
Mini A Mecit Küçükosman

Etiler Kampüsü

Yıldız D Enes Can Artar
Küçük E Enes Can Artar
Midi F Oğuzhan Çoban
Midi G Yasemin Doyran

Dragos Kampüsü

Küçük D Semih Demirören
Midi D Tülay Kıcık
Midi E Tülay Kıcık
Mini B Semih Demirören

Antalya Kampüsü

Genç İlhan Yılmaz
Yıldız A Veysel Gürsoy
Yıldız B İlhan Yılmaz
Yıldız C Çınar Ayanlar
Küçük A Çınar Ayanlar
Küçük B İlhan Yılmaz
Midi A Çınar Ayanlar
Midi B Veysel Gürsoy
Minik A Çınar Ayanlar
Minik B Veysel Gürsoy
Minik C İlhan Yılmaz

Gelişim Takımları Çalışma Gün ve Saatleri

Koşuyolu Kampüsü – Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Spor Salonu

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Yıldız A Çarşamba 17:30 – 19:00 Cuma 19:00 – 20:30 Pazar 10:30 – 12:00
Yıldız B Pazartesi 17:30 – 19:00 Çarşamba 19:00 – 20:30 Cumartesi 09:00 – 10:30
Küçük A Pazartesi 19:00 – 20:30 Cuma 17:30 – 19:00 Pazar 09:00 – 10:30
Küçük B Çarşamba 19:00 – 20:30 Cuma 19:00 – 20:30 Cumartesi 10:30 – 12:00
Midi A Pazartesi 19:00 – 20:30 Cuma 17:30 – 19:00 Pazar 12:30 – 14:00
Midi B Pazartesi 17:30 – 19:00 Cumartesi 12:30 – 14:00 Pazar 12:30 – 14:00
Mini A Çarşamba 17:30 – 19:00 Cumartesi 12:30 – 14:00 Pazar 12:30 – 14:00

Etiler Kampüsü – Şişli Terakki Okulları

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Yıldız C Cuma 18:30 – 20:00 Cumartesi 17:30 – 19:00 Pazar 17:30 – 19:00
Küçük C Cuma 18:30 – 20:00 Cumartesi 18:45 – 20:15 Pazar 18:45 – 20:15
Midi C Çarşamba 18:30 – 20:00 Cumartesi 18:45 – 20:15 Pazar 18:45 – 20:15
Midi D Çarşamba 18:30 – 20:00 Cumartesi 17:30 – 19:00 Pazar 17:30 – 19:00

Dragos Kampüsü – Kovan Spor Kültürü Merkezi

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Küçük D Perşembe 19:00 – 20:30 Cumartesi 19:00 – 20:30 Pazar 14:30 – 16:00
Midi E Cuma 19:00 – 20:30 Cumartesi 13:00 – 14:30 Pazar 13:00 – 14:30
Midi F Cuma 19:00 – 20:30 Cumartesi 14:30 – 16:00 Pazar 14:30 – 16:00
Mini B Perşembe 17:00 – 18:30 Cumartesi 13:00 – 14:30 Pazar 13:00 – 14:30

Antalya Kampüsü

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Genç Salı 17:30 – 19:30 Çarşamba 17:30 – 19:30 Perşembe 17:30 – 19:30
Yıldız A Pazartesi 17:30 – 19:30 Çarşamba 17:30 – 19:30 Cuma 17:30 – 19:30
Yıldız B Pazartesi 19:30 – 21:00 Perşembe 19:30 – 21:00 Cuma 19:30 – 21:00
Yıldız C Cumartesi 15:00 – 16:15 Pazar 15:00 – 16:15
Küçük A Pazartesi 17:30 – 19:30 Çarşamba 19:00 – 21:00 Perşembe 17:30 – 21:00
Küçük B Pazartesi 19:30 – 21:00 Perşembe 19:30 – 21:00 Cuma 19:30 – 21:00
Midi A Cumartesi 16:30 – 18:00 Pazar 16:30 – 18:00
Midi B Cumartesi 16:30 – 18:00 Pazar 16:30 – 18:00
Minik A Cumartesi 16:30 – 17:45 Pazar 16:30 – 17:45
Minik B Cumartesi 16:30 – 17:45 Pazar 16:30 – 17:45
Minik C Cumartesi 16:30 – 17:45 Pazar 16:30 – 17:45

Voleybol Okulları Çalışma Gün ve Saatleri

Koşuyolu Kampüsü – Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Spor Salonu

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar
2005-2007 doğumlular 09:00 – 10:15
2008-2011 doğumlular 10:15 – 11:30
2001-2004 doğumlular 11:30 – 12:45

Etiler Kampüsü – Şişli Terakki Okulları

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar Lise Salonu
2008-2011 doğumlular 15:15 – 16:30 1. Saha
2004-2007 doğumlular 15:15 – 16:30 2. Saha
2001-2003 doğumlular 16:30 – 17:45 1. Saha
2004-2007 doğumlular 16:30 – 17:45 2. Saha

Dragos Kampüsü – Kovan Spor Kültürü Merkezi

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar Lise Salonu
2001-2004 doğumlular 09:00 – 10:15 1. Saha
2005-2007 doğumlular 09:00 – 10:15 2. Saha
2008-2011 doğumlular 10:15 – 11:30 1. Saha
2008-2011 doğumlular 10:15 – 11:30 2. Saha

Ayazağa Kampüsü – Eczacıbaşı Spor Salonu

Sezon kayıtları 16-17 Eylül tarihlerinde yapılacak ve antrenmanlar 23 Eylül tarihinde başlayacaktır.

Antalya Kampüsü

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar Lise Salonu
2008-2011 doğumlular 13:45 – 15:00 1. Saha
2004-2007 doğumlular 13:45 – 15:00 2. Saha
2001-2004 doğumlular 15:00 – 16:15 1. Saha
2003-2005 doğumlular 15:00 – 16:15 2. Saha
2007-2008 doğumlular 16:30 – 17:45 1. Saha
2005-2006 doğumlular 16:30 – 17:45 2. Saha
2008-2011 doğumlular 18:00 – 19:15 1. Saha
2004-2007 doğumlular 18:00 – 19:15 2. Saha