25 Ağustos Cuma günü yaz dönemi programlarımız sona erecektir.

26 Ağustos ile 3 Eylül arasında bayram tatili nedeniyle Gelişim Takımları ve Voleybol Okulu çalışmaları yapılmayacaktır.

4 Eylülden itibaren Gelişim Takımları ve Voleybol Okulu çalışmaları aşağıda belirtilen gün ve saatlerde yapılacaktır.

9 Eylül Cumartesi günü tüm kampüslerimizin Gelişim Takımı sporcuları Eczacıbaşı Ayazağa Spor Salonu’nda düzenlenecek olan 2017-2018 Sezonu Açılış Törenine katılacaktır.
Açılış törenine tüm gelişim takımı velilerimiz de davetlidir. Sporcularımızın törende eksiksiz olarak törende yer almasını bekliyor, velilerimizin bu konuda göstereceği hassasiyete teşekkür ediyoruz.

2017-2018 Sezonunda İstanbul’da çalışmalarını sürdüren tüm Eczacıbaşı Gelişim Takımları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İstanbul Alt Yapı Liglerine Eczacıbaşı forması ile ve Eczacıbaşı Spor Kulübü lisansı ile katılacak, liglere katılan takımlar örneğin Eczacıbaşı Küçük Kız A, B, C, D … şeklinde adlandırılacaktır. Burada yer alan A, B, C, D .. adlarının takımların düzeyleri veya önem dereceleri ile bir ilişkisi olmayıp, tamamen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından istenen bir adlandırma olduğunu özellikle belirtmek isteriz.

Gelişim Takımları ve Sorumlu Antrenörleri

Koşuyolu Kampüsü

Yıldız A Ramazan Serçe
Yıldız B Uğur Devrim
Küçük A Uğur Devrim
Küçük B Mecit Küçükosman
Midi A Ramazan Serçe
Midi B Tülay Kıcık
Mini A Mecit Küçükosman

Etiler Kampüsü

Yıldız C Enes Can Artar
Küçük C Enes Can Artar
Midi C Oğuzhan Çoban
Midi D Yasemin Doyran

Dragos Kampüsü

Küçük D Semih Demirören
Midi E Gamze Günaydın
Midi F Gamze Günaydın
Mini B Semih Demirören

Antalya Kampüsü

Genç İlhan Yılmaz
Yıldız A Veysel Gürsoy
Yıldız B İlhan Yılmaz
Yıldız C Çınar Ayanlar
Küçük A Çınar Ayanlar
Küçük B İlhan Yılmaz
Midi A Çınar Ayanlar
Midi B Veysel Gürsoy
Minik A Çınar Ayanlar
Minik B Veysel Gürsoy
Minik C İlhan Yılmaz

Gelişim Takımları Çalışma Gün ve Saatleri

Koşuyolu Kampüsü – Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Spor Salonu

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Yıldız A Çarşamba 17:30 – 19:00 Cuma 19:00 – 20:30 Pazar 10:30 – 12:00
Yıldız B Pazartesi 17:30 – 19:00 Çarşamba 19:00 – 20:30 Cumartesi 09:00 – 10:30
Küçük A Pazartesi 19:00 – 20:30 Cuma 17:30 – 19:00 Pazar 09:00 – 10:30
Küçük B Çarşamba 19:00 – 20:30 Cuma 19:00 – 20:30 Cumartesi 10:30 – 12:00
Midi A Pazartesi 19:00 – 20:30 Cuma 17:30 – 19:00 Pazar 12:30 – 14:00
Midi B Pazartesi 17:30 – 19:00 Cumartesi 12:30 – 14:00 Pazar 12:30 – 14:00
Mini A Çarşamba 17:30 – 19:00 Cumartesi 12:30 – 14:00 Pazar 12:30 – 14:00

Etiler Kampüsü – Şişli Terakki Okulları

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Yıldız C Cuma 18:30 – 20:00 Cumartesi 17:30 – 19:00 Pazar 17:30 – 19:00
Küçük C Cuma 18:30 – 20:00 Cumartesi 18:45 – 20:15 Pazar 18:45 – 20:15
Midi C Çarşamba 18:30 – 20:00 Cumartesi 18:45 – 20:15 Pazar 18:45 – 20:15
Midi D Çarşamba 18:30 – 20:00 Cumartesi 17:30 – 19:00 Pazar 17:30 – 19:00

Dragos Kampüsü – Kovan Spor Kültürü Merkezi

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Küçük D Perşembe 19:00 – 20:30 Cumartesi 19:00 – 20:30 Pazar 14:30 – 16:00
Midi E Cuma 19:00 – 20:30 Cumartesi 13:00 – 14:30 Pazar 13:00 – 14:30
Midi F Cuma 19:00 – 20:30 Cumartesi 14:30 – 16:00 Pazar 14:30 – 16:00
Mini B Perşembe 17:00 – 18:30 Cumartesi 13:00 – 14:30 Pazar 13:00 – 14:30

Antalya Kampüsü

Takım 1. Antrenman 2. Antrenman 3. Antrenman
Genç Salı 17:30 – 19:30 Çarşamba 17:30 – 19:30 Perşembe 17:30 – 19:30
Yıldız A Pazartesi 17:30 – 19:30 Çarşamba 17:30 – 19:30 Cuma 17:30 – 19:30
Yıldız B Pazartesi 19:30 – 21:00 Perşembe 19:30 – 21:00 Cuma 19:30 – 21:00
Yıldız C Cumartesi 15:00 – 16:15 Pazar 15:00 – 16:15
Küçük A Pazartesi 17:30 – 19:30 Çarşamba 19:00 – 21:00 Perşembe 17:30 – 21:00
Küçük B Pazartesi 19:30 – 21:00 Perşembe 19:30 – 21:00 Cuma 19:30 – 21:00
Midi A Cumartesi 16:30 – 18:00 Pazar 16:30 – 18:00
Midi B Cumartesi 16:30 – 18:00 Pazar 16:30 – 18:00
Minik A Cumartesi 16:30 – 17:45 Pazar 16:30 – 17:45
Minik B Cumartesi 16:30 – 17:45 Pazar 16:30 – 17:45
Minik C Cumartesi 16:30 – 17:45 Pazar 16:30 – 17:45

Voleybol Okulları Çalışma Gün ve Saatleri

Koşuyolu Kampüsü – Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Spor Salonu

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar
2005-2007 doğumlular 09:00 – 10:15
2008-2011 doğumlular 10:15 – 11:30
2001-2004 doğumlular 11:30 – 12:45

Etiler Kampüsü – Şişli Terakki Okulları

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar Lise Salonu
2008-2011 doğumlular 15:15 – 16:30 1. Saha
2004-2007 doğumlular 15:15 – 16:30 2. Saha
2001-2003 doğumlular 16:30 – 17:45 1. Saha
2004-2007 doğumlular 16:30 – 17:45 2. Saha

Dragos Kampüsü – Kovan Spor Kültürü Merkezi

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar Lise Salonu
2001-2004 doğumlular 09:00 – 10:15 1. Saha
2005-2007 doğumlular 09:00 – 10:15 2. Saha
2008-2011 doğumlular 10:15 – 11:30 1. Saha
2008-2011 doğumlular 10:15 – 11:30 2. Saha

Ayazağa Kampüsü – Eczacıbaşı Spor Salonu

Sezon kayıtları 16-17 Eylül tarihlerinde yapılacak ve antrenmanlar 23 Eylül tarihinde başlayacaktır.

Antalya Kampüsü

Yaş Aralığı Cumartesi ve Pazar Lise Salonu
2008-2011 doğumlular 13:45 – 15:00 1. Saha
2004-2007 doğumlular 13:45 – 15:00 2. Saha
2001-2004 doğumlular 15:00 – 16:15 1. Saha
2003-2005 doğumlular 15:00 – 16:15 2. Saha
2007-2008 doğumlular 16:30 – 17:45 1. Saha
2005-2006 doğumlular 16:30 – 17:45 2. Saha
2008-2011 doğumlular 18:00 – 19:15 1. Saha
2004-2007 doğumlular 18:00 – 19:15 2. Saha