Binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını keşfetmek üzere Geleceğe Smaç Projesini hayata geçirdik.

Ulaşabildiğimiz tüm çocukların, mümkün olduğu kadar uzun süre voleybol oynamalarını ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmelerini istedik.

Bu amaçla Gelişim Takımlarımızı oluşturduk: 12 yaşından itibaren Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Kız Takımlarımız Eczacıbaşı kampüslerinde çalışmaya başladı.

Tüm gelişim takımı sporcularımızı, Ağustos ayında Bodrum’da Eczacıbaşı 2. Gelişim Takımları Turnuvası’nda buluşturuyoruz.

Bu turnuvaya misafir kulüpleri ve takımları da bekliyoruz.

05-11 Ağustos 2017 (6 gece- 7 gün) – Minik ve Küçük Takımlar

12-18 Ağustos 2017 (6 gece- 7 gün) – Minik ve Küçük Takımlar

19-25 Ağustos 2017 (6 gece- 7 gün) – Yıldız ve Genç Takımlar

Günlük Program:                                                                                     

08.00 Kahvaltı

09.00 Özel Antrenman (Uygulamalı)

10.30 Eğlenceli Aktiviteler (Havuz-Deniz etkinlikleri )

12.30 Öğle Yemeği

14.00-18:00 Turnuva Maçları

19.00 Akşam Yemeği

20.00 Özel Antrenman (Teorik-Uygulamalı)

21.30 Eğlenceli Aktiviteler (Plaj Oyunları, Geleneksel Oyunlar)

Kamp Oteli:

Club Blue White
Web Sitesi


Kamp Ulaşım Bilgileri:

Kamplara otobüs ile ulaşım önerilir. Otobüs ile gelecek sporculara Eczacıbaşı kamp görevlisi eşlik edecektir.

Kampa uçak ile gelmeyi planlayan sporcular için İstanbul – Bodrum arasında aşağıdaki seferler önerilir. Bu seferlerde 1 Eczacıbaşı kamp görevlisi bulunacaktır. Sporcunun farklı bir sefer ile Bodrum’a ulaşması halinde havaalanı-otel arasında transfer sağlanacaktır.

THY Sabiha Gökçen – Bodrum Gidiş : 09:35
THY Bodrum – Sabiha Gökçen Dönüş : 11:55

Başvuru:

0216 399 10 50, 0555 601 59 38

I. Dönem Katılımcıları / 5-11 Ağustos

Sporcu Doğum Yılı Kampüs
Asya Nefesoğulları 2006 Etiler
Ayda Mavi Yalçıntemel 2007 Dragos
Ayda Sarı 2007 Etiler
Ayşe Damla Yıldırım 2006 Dragos
Ayşe Defne Kantarcı 2005 Koşuyolu
Ayşe Lal Tuğtepe 2004 Koşuyolu
Bade Kılıç 2006 Dragos
Betül Sena Çendik 2004 Koşuyolu
Birsen Güner 2005 Koşuyolu
Cansu Kavuzlu 2006 Etiler
Defne Çelik 2005 Koşuyolu
Defne Güney 2003 Koşuyolu
Defne Öncüloğlu 2003 Koşuyolu
Defne Öztürkoğlu 2006 Dragos
Derin Akar 2007 Koşuyolu
Derin Vatansever 2007 Dragos
Dora Şenol 2005 Koşuyolu
Duru Kartal 2005 Koşuyolu
Ece Eryılmaz 2004 Etiler
Eda Köroğlu 2007 Koşuyolu
Eda Turhal 2006 Dragos
Elif Deveci 2006 Dragos
Elif Naz Birant 2006 Dragos
Göksu Şahin 2004 Koşuyolu
Göksu Şengül 2006 Dragos
İrem Altan 2004 Etiler
İrem Köroğlu 2007 Koşuyolu
Lara Azra Uzer 2006 Etiler
Karin Mardirosyan 2006 Etiler
Naz Kazak 2006 Koşuyolu
Ranya Atat 2007 Koşuyolu
Revna Köktuna 2005 Koşuyolu
Sare Arslan 2006 Dragos
Selin Ösken 2003 Koşuyolu
Simay Nur Akça 2007 Dragos
Üzüm Aydın 2006 Etiler
Yasemin Naz Yılmaz 2004 Koşuyolu
Zeynep Ada Çelik 2007 Koşuyolu
Zeynep Gökçe Gökgezer 2005 Koşuyolu
Zeynep Lara Er 2006 Etiler
Zeynep Meriç Uruş 2005 Etiler
Zeynep Özkök 2006 Etiler
Zeynep Tezer 2004 Koşuyolu
Zeyno Deniz Onat 2004 Koşuyolu

II. Dönem Katılımcıları / 12-18 Ağustos

Sporcu Doğum Yılı Kampüs
A.Elifnaz Pelister 2006 ES Voleybol
Ada Koldere 2007 ES Voleybol
Ayşe Melis Ürgen 2006 ES Voleybol
Bade Levent 2006 ES Voleybol
Beril Zorlu 2005 Dragos
Beyzanur Aksu 2004 Dragos
Bilge Tercan 2005 ES Voleybol
Buse Okumuş 2006 Koşuyolu
Ceren Kavukçu 2005 Dragos
Dilay Yaren Parıltı 2005 ES Voleybol
Dolunay Beng 2005 Koşuyolu
Ece Su Akçay 2005 Koşuyolu
Ece Yıldırım 2005 Dragos
Ela Ergin 2005 Etiler
Elif Güçlü 2006 Koşuyolu
Eren Özusta 2006 Koşuyolu
Eylül Özgün 2005 Etiler
İdil Akdemir 2003 Dragos
Lal Çalıkoğlu 2005 Etiler
Lara Eliz Göksel 2003 Dragos
Lara Naz Hatırnaz 2005 Etiler
Letisya Ağca 2005 Koşuyolu
Meryem Defne Gündoğan 2005 ES Voleybol
Özge Yaldız 2005 Dragos
Rüya Öztürk 2005 Koşuyolu
Selin Tözge 2005 Etiler
Dilarasu Akyol 2006 ES Voleybol
Duru Asiloğlu 2004 ES Voleybol
Ebrar Bilgin 2005 ES Voleybol
Ela Çitfçi 2007 ES Voleybol
Elif Kapan 2005 ES Voleybol
Güneş Işıksalan 2005 ES Voleybol
Irmak Övençoğlu 2005 ES Voleybol
Lara Bayır 2005 ES Voleybol
Naz Trak 2007 ES Voleybol
Nehir Erimez 2005 ES Voleybol
Oya Aysen Özdemir 2005 ES Voleybol
Ramize Deniz Süel 2007 ES Voleybol
Rojin Öztürk 2006 ES Voleybol
Sanem Tekkaya 2002 Koşuyolu
Simay Torunoğlu 2006 ES Voleybol
Sude Naz Altındaş 2005 ES Voleybol
Şevval Naz Bulut 2005 ES Voleybol
Şevval Nisa Aslan 2005 ES Voleybol
Tuana Kilerci 2006 ES Voleybol

III. Dönem Katılımcıları / 19-25 Ağustos

Sporcu Doğum Yılı Kampüs
Ayşe Hocaoğlu 2002 Etiler
Başak Çelebi 2002 Koşuyolu
Defne Tavas 2002 Etiler
Eda Zorlu 2003 ES Voleybol
Elif Üresin 2002 Koşuyolu
Fatma Nazlı Özcan 2001 Etiler
İlke Kalender 2002 Koşuyolu
Lara Adalıoğlu 2002 Koşuyolu
Mina Yerlikaya 2002 Etiler
Öykü Şen 2002 Koşuyolu
Sedef Barış 2002 Etiler
Sudenur Karaduman 2002 Koşuyolu
Zeynep Dora Yılmaz 2002 Etiler