Web sitemizden form doldurarak takım seçmelerine katılmak isteyen öğrencilerimize yönelik seçme antrenmanlarımız devam ederken, Eczacıbaşı kampüslerindeki gelişim takımları kayıtlarımız da sürüyor.

Seçme antrenmanlarına gelen öğrenciler 2 antrenmana kabul ediliyor ve teknik ekiplerin değerlendirmeleri sonunda yaş gruplarına, teknik becerilerine ve fiziksel özelliklerine uygun olarak voleybol okullarına, gelişim takımlarına veya performans takımlarına yönlendiriliyorlar.

İstanbul Dragos Kampüsü Takımları

Dragos 12 Yaş Altı (A) Takımı (2007 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ADA KALKAN
ADRA KAVAK
AYDA MAVİ YALÇINTEMEL 1. Kamp Dönemi
DERİN VATANSEVER 1. Kamp Dönemi
ECE TAĞMAÇ
MİNA TENEL
SİMAY NUR AKÇA 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 7 sporcu

Dragos 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BERİL ZORLU 2. Kamp Dönemi
CEREN KAVUKÇU 2. Kamp Dönemi
DERİN IŞIK
ECE YILDIRIM 2. Kamp Dönemi
İREM METE
NEHİR ÖZBİLGEN
NİLSU KAN
ÖZGE YALDIZ 2. Kamp Dönemi
SABRİYE AYŞE AYDIN
ZEYNEP İZGİ
ZEYNEP UTKU

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 5 sporcu

Dragos 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

AYŞE DAMLA YILDIRIM 1. Kamp Dönemi
DEFNE ÖZTÜRKOĞLU 1. Kamp Dönemi
DORA ÖNDER
ECENAZ DARCAN
EDA TURHAL 1. Kamp Dönemi
ELİF DEVECİ 1. Kamp Dönemi
ELİF NAZ BİRANT 1. Kamp Dönemi
GÖKSU ŞENGÜL 1. Kamp Dönemi
MELİKE GÜLİN SANCAK
MİRA TAMERKAN
NAZLI DENİZ KARAOSMAN
SARE ARSLAN 1. Kamp Dönemi
BADE KILIÇ 1. Kamp Dönemi
NEHİR AKDEMİR

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 2 sporcu

Dragos 16 Yaş Altı Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BEYZANUR AKSU 2.Kamp Dönemi
GÜLİN ACAR
IRMAK ÜLCAN
İDİL AKDEMİR 2.Kamp Dönemi
İDİL ÜNSAL
DİLAY NAZAN
EKİN BORAN
LARA ELİZ GÖKSEL 2.Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 8 sporcu

 

İstanbul Etiler Kampüsü Takımları

Etiler 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

DERİN İSLAMOĞLU
EKİN İSLAMOĞLU
ELA ERGİN 2.Kamp Dönemi
LAL ÇALIKOĞLU 2.Kamp Dönemi
LARA NAZ HATIRNAZ 2.Kamp Dönemi
SELİN TÖZGE 2.Kamp Dönemi
EYLÜL ÖZGÜN 2.Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 9 sporcu

Etiler 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ADASU MERCANLIOĞLU
ASYA NEFESOĞULLARI 1. Kamp Dönemi
AYDA SARI 1. Kamp Dönemi
CANSU KAVUZLU 1. Kamp Dönemi
ELA ZEYNEP ÇAMAŞ
ELİF MİNA ÇELEBİOĞLU
ILGIN ULUŞAHİN
KARİN MARDİROSYAN 1. Kamp Dönemi
SUDENAZ EMİNE AYDIN
ÜZÜM AYDIN 1. Kamp Dönemi
ZEYNEP DÜZLER
ZEYNEP ÖZKÖK 1. Kamp Dönemi
ZEYNEP LARA ER 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 3 sporcu

Etiler 16 Yaş Altı Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ALARA CEREN TÜRERER
BİLGE TERCAN
ECE ERYILMAZ 1. Kamp Dönemi
ECEM KARABIYIK
ELİF GÜLTEKİN
İDİL YILMAZ
İREM ALTAN 1. Kamp Dönemi
MAYA AYNUR
NEHİR ÇİVLİK
SELİN LARA EREKUL
ŞİRİN AZAR
YAĞMUR MAYA SALATACI
ZEYNEP MERİÇ URUŞ 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 3 sporcu

Etiler 18 Yaş Altı Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

FATMA NAZLI ÖZCAN 3. Kamp Dönemi
SEDEF BARIŞ 3. Kamp Dönemi
SELİN ÇAYIR
ZEYNEP DORA YILMAZ 3. Kamp Dönemi
DEFNE TAVAS 3. Kamp Dönemi
MİNA YERLİKAYA 3. Kamp Dönemi
AYŞE HOCAOĞLU 3. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 9 sporcu

 

İstanbul Koşuyolu Kampüsü Takımları

Koşuyolu 12 Yaş Altı Takımı (2007 doğumlu ve daha küçük sporcular)

DERİN AKAR 1. Kamp Dönemi
EDA KÖROĞLU 1. Kamp Dönemi
İREM KÖROĞLU 1. Kamp Dönemi
RANYA ATAT 1. Kamp Dönemi
ZEYNEP ADA ÇELİK 1. Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 9 sporcu

Koşuyolu 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ASYA SELİN DUMAN
AYŞE DEFNE KANTARCI 1. Kamp Dönemi
BİRSEN GÜNER 1. Kamp Dönemi
DORA ŞENOL 1. Kamp Dönemi
DURU ERDOĞANT 1.Kamp Dönemi
DURU KARTAL 1. Kamp Dönemi
İDİL BİLGİ
NAZ KAZAK 1.Kamp Dönemi
REVNA KÖKTUNA 1.Kamp Dönemi
SİMTEN GÖNENTÜR
Z. GÖKÇE GÖKGEZER 1.Kamp Dönemi
ZEYNEP ATAUS

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 4 sporcu

Koşuyolu 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BUSE OKUMUŞ 2.Kamp Dönemi
DOLUNAY BENG 2.Kamp Dönemi
ECE SU AKÇAY 2.Kamp Dönemi
ELİF GÜÇLÜ 2.Kamp Dönemi
EREN ÖZUSTA 2.Kamp Dönemi
LETİSYA AĞCA 2.Kamp Dönemi

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 10 sporcu

Koşuyolu 16 Yaş Altı (A) Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BELİNAY İPEK GÜRCAN
BENGİSU TURHAN
BUSE İLKİN ÖZKINACI
GÖKSU ŞAHİN 1.Kamp Dönemi
KAYRA ALP
MELİS DOĞA KAZAN
ÖYKÜ ULUSAY
SELİN ÖSKEN 1.Kamp Dönemi
SERRA BOYYERYAN
SİMAY ELDEŞ
SUDEM SOYDAN

Önerilen Kamp Dönemi: 1.Kamp Dönemi (5-11 Ağustos)
Kontenjan: 5 sporcu

Koşuyolu 16 Yaş Altı (B) Takımı (2003 doğumlu ve daha küçük sporcular)

AYŞE LAL TUĞTEPE 1. Kamp Dönemi
BETÜL SENA ÇENDİK 1. Kamp Dönemi
DEFNE ÇELİK 1. Kamp Dönemi
DEFNE GÜNEY 1. Kamp Dönemi
DEFNE ÖNCÜLOĞLU 1. Kamp Dönemi
ERVA NAZ ÇAKMAK
NAZ KARADAĞ
SELİN MUTLU
ZEYNEP TEZER 1. Kamp Dönemi
ZEYNO DENİZ ONAT 1. Kamp Dönemi
ÜMRAN IRMAK ALTAY

Önerilen Kamp Dönemi: 1. Kamp Dönemi (05-11 Ağustos)
Kontenjan: 5 sporcu

Koşuyolu 18 Yaş Altı (A) Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

DERİN YILMAZ
DOĞA ALTINTOP
ECE NAZ ERTAN
IRMAK ÇEVİK
İLKE KALENDER 3. Kamp Dönemi
LARA ADALIOĞLU 3. Kamp Dönemi
SANEM TEKKAYA 3. Kamp Dönemi
ŞİMAL GÜZEL
YÜSRA ALARA ÇAKMAK
ZEYNEP ÜÇ
İREM TOKER
SUDENUR KARADUMAN
AYŞE SENA ÖZCAN
NAZLI CEREN ATAY
MELTEM CEYLANTEKİN
SEDA SÖYLEMEZGİLLER

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: DOLMUŞTUR

Koşuyolu 18 Yaş Altı (B) Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

BAŞAK ÇELEBİ 3. Kamp Dönemi
BERİN NANECİ
BURÇAK BAYRAKTAR
DAMLA EREN
ECENUR KARAHASAN
ELİF ÜRESİN 3. Kamp Dönemi
ELİFNUR KARAHASAN
JÜLİDE DENİZ AKTAN
İPEK ÜSTÜN
LAL KORKMAZ
NAZLI ÖZCAN
ÖYKÜ ŞEN 3. Kamp Dönemi
ŞEBNEM UÇAR
ZEYNEP MELİS GÜNER
ZEYNEP SILA AKGÜN

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 1 Sporcu

Koşuyolu 20 Yaş Altı Takımı (1999 doğumlu ve daha küçük sporcular)

İREM DOĞA DİNDORUK
ÖYKÜ ŞAR

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 14 sporcu

 

İzmir Çiğli Kampüsü Takımları

Çiğli 14 Yaş Altı (A) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ECE GÖKÇEKAYA
ASYA URAZ
AYŞE SUDE ÖZPEHLİVAN
BEYZA AKGÜNDÜZ
DELFİN DOĞAÇ
DERYA SAYAN
ECE DURUEL
ECE ÖZMERAL
EDA ÖZEN
GÜLCE EREL
İDİL BAŞARAN
İREM YAMANGİL
KÜBRA ÖZ
SUDE YAŞAR
SUDE AYDEMİR
ZEYNEP EYLÜL ÇELİK

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: DOLMUŞTUR

Çiğli 14 Yaş Altı (B) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

NURGÜL ÇARKÇI
BENGİSU KAZAZLAR
BEYZA KOLAY
DENİZ ÖZCAN
ELİF HASER
EYLÜL NAZ BULUT
EZGİ BİLGİÇ
HEVİN ŞAHİN
NAZLI KOZİNOĞLU
SEMİRA AVCI
SILA KOLAY
SİNEMİS BEYZA KARADAĞ
SUDE ÖZDERE
SUDEM TİTİZ

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: 2 sporcu

Çiğli 14 Yaş Altı (C) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ASLI ARAS
BUSE BAYLAV
DEREN YÜCEL
DURU KOÇ
ECENUR GÜNIŞIK
ELİF AKKAYA
EZGİ AKMAN
HANDESU ILGAR
IRMAK NAYCI
İNCİ KARAKIŞ
İREM TEZCAN
İREM TUNCER
LARA BOSTANCIOĞLU
NİLSU SAKA
SERRA İNCEDOĞAN
YAĞMUR BİRİCİK

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: DOLMUŞTUR

Çiğli 14 Yaş Altı (D) Takımı (2005 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ALEYNA GİDER
ASYA KÜÇÜKYILMAZ
ASYA PINAR FEROĞLU
AZRA ÜSTÜNDAĞ
AZRA SUDEM HACI
BAŞAK KÖÇ
BEYZA ŞENKAL
BURCU EROĞLU
DERİN ÖNGÖR
DERİN COŞKUN
DOĞA ÖKKAN
RABİA NAZ UYSAL
REYHAN HERGÜK
SİNEM DURMAZ
YAREN GÜLEÇ
ZEYNEP KOÇ

Önerilen Kamp Dönemi: 2.Kamp Dönemi (12-18 Ağustos)
Kontenjan: DOLMUŞTUR

Çiğli 18 Yaş Altı (A) Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

ASLI YENİÇERİ
BAŞAK KAPLAN
BENGÜ GÜLEÇ
BEYZA YILDIRIM
DERİN GÜÇER
DİLHAN AYDAR
EYLÜL YÖŞ
İREM MALATYALI
LARA ERGİN
MİRAY YAREN BAŞAK
NİSA CENGİZ
SİMAY BAKAN
ŞİMAL TÜLÜOĞLU
YAREN CANKURTARAN

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 2 sporcu

Çiğli 18 Yaş Altı (B) Takımı (2001 doğumlu ve daha küçük sporcular)

CEYLİN YALÇIN
DAMLA CANKAT
DENİZ ŞİMŞEK
DURU SAĞOL
EDA DENİZ ERDOĞAN
ELGİN TEZCAN
ELİF ELÇİN DURAK
GÖKSU KOŞAK
HANDE AYDIN
HURİ ALEYNA ALATEPE
IŞIL NADUL
İPEK AYÇA KARAKAYA
NİL GÜLTEPE
ÖZLEM ARSLAN
PINAR DOĞAN

Önerilen Kamp Dönemi: 3.Kamp Dönemi (19-25 Ağustos)
Kontenjan: 1 sporcu

Kamp ulaşım bilgileri:

Kamplara otobüs ile ulaşım önerilir. Otobüs ile gelecek sporculara Eczacıbaşı kamp görevlisi eşlik edecektir.

Kampa uçak ile gelmeyi planlayan sporcular için İstanbul – Bodrum arasında aşağıdaki seferler önerilir. Bu seferlerde 1 Eczacıbaşı kamp görevlisi bulunacaktır. Sporcunun farklı bir sefer ile Bodrum’a ulaşması halinde havaalanı-otel arasında transfer sağlanacaktır.

THY Sabiha Gökçen – Bodrum Gidiş : 09:35
THY Bodrum – Sabiha Gökçen Dönüş : 11:55